Joomlaboard-Forum  


Palo
Užívateľ

Senior Boarder
Príspevkov: 19
graph
Hodnotenie: 6  
Anjeli v mojom živote...... - 20/11/2010 00:51 Slovo anjel v mojom vnútri evokuje emóciu spojenú s láskou porozumením a pomocou. Každý má svojho - či svojich anjelov. Pre niekoho je anjelom človek ktorý veľmi jemným a pozitívnym spôsobom vstúpil do Vášho života. Mňa život priviedol k anjelom ktorých sa učím poznávať, ktorých volám na pomoc, ktorým za mnohé dnes ďakujem. Nemusíte poznať všetkých anjelov, nemusíte dokonca poznať po mene ani jedného. Stačí keď budete k sebe volať Bytosti svetla vyššieho GRÁDU. Oni Vás počujú a presne vedia kto má prísť. Ak ich budete volať stokrát denne, tak stokrát denne prídu. Ak ich budú volať všetci ľudia naraz - prídu k všetkým ľuďom naraz. Potom si zrazu uvedomíme, že naša Zem už nie plná násilia a zhonu, ale je kvitnúcou záhradou, miestom pre krásny život pre všetky bytosti na nej žijúce.
Skúste to a zavolajte k sebe svojich anjelov!!!
Palo

Príspevok upravovaný: Palo, v: 08/12/2010 06:29
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.
Palo
Užívateľ

Senior Boarder
Príspevkov: 19
graph
Hodnotenie: 6  
"kráľovná" medzi ľuďmi čo .... - 08/12/2010 06:55 "Kráľovnou" medzi ľuďmi čo komunikujú s anjelmi je Doreen Virtue. Vydala sériu nádherných kníh a kariet a dokonca aj mapu anjelských znamení. Tieto knihy sú plné lásky, posolstiev, rád. Asi každý kto sa zaujíma o túto tému sa stretol s nejakou jej knihou. Na tomto mieste mi ani nejde o to aby som propagoval autorku, skôr chcem dať do pozornosti vlastné skúsenosti s "anjelmi v mojom živote" Cez tieto knihy a karty ich vlastne spoznávam, aj keď je ešte jeden zdroj z ktorého prijímam informácie. Keď si kúpite niektoré anjelské karty, víly, archanjelské karty a pod. tak si z nich môžete vytiahnuť odpoveď na niektorú z Vašich otázok, alebo len tak poproste o posolstvo na dnešný deň. Anjelské karty a knihy sú pozitývne tak sa nemusíte báť, že Vám povedia niečo nepríjemné a aj upozornenia sú iba v takom ľahkom tóne. Niekdy je tam aj afirmácia, ktorá určite pomôže. Tak isto môžete aj knihu otvoriť na ľubovoľnom mieste a zväčša to funguje podobne ako karty. Je dobré, keď o túto pomoc požiadame, alebo poprosíme a poďakujeme. Ideálne je to pri sviečke, v tichu, alebo príjemnej hudbe, časom sa Vám tieto chvíľe stanú také sviatočnejšie a ak sa budete s anjelmi aj liečiť určite pocítite aj ich energie. Druhý už spomínaný zdroj je z televízie. Možno pre mnohých nepoviem nič nové, ale predsa sa určite niekto nájde. V televízií CETV z Nitry pôsobí pani Renáta, ktorá vo svojej relácií Precházky ezoterickou záhradou nádherne rozpráva o anjeloch. Nakoľko má otvorený komunikačný kanál do tejto sféry vie Vám sprostredkovať posolstvá pri ktorých sa niekedy tají dych. S veľkým srdiečkom a úprimnosťou radí, pomáha, lieči a je iba na každom z nás ako naloží s informáciou ktorá sa k nemu dostane. Či ju pustí jedným uchom dnu a druhým vom, alebo mu to otvorí srdiečko pre nový rozmer v živote.
Nájdite si teda svojho anjela a zhmotnite si v živote šťastie...
Palo
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.
andikah
Užívateľ

Junior Boarder
Príspevkov: 7
graphgraph
Hodnotenie: 1  
Re:Anjeli v mojom živote...... - 02/02/2011 21:00 Veru to môžem len potvrdiť, že anjeli sú všade okolo nás...Aj ja viem len odporúčať knihy od Doren, vnesú svetlo do vášho života a pochopíte veľa vecí a naučíte sa žiť! život nie je len o problémoch, ako si mnohí z nás myslia.
Zaujímavé je, že Doren svoje výklady podloží faktami a príbehami z celého sveta... Jednoznačne odporúčam aj ja
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.
Palo
Užívateľ

Senior Boarder
Príspevkov: 19
graph
Hodnotenie: 6  
Magnetizmus - 28/02/2011 06:48 Magnetizmus! Každý človek môže cielene vysielať vibrácie a priťahovať riešenia. Napíšem to tak jednoducho- sadnite so do pokoja, alebo meditácie, ruky dajte pred seba dlaňami hore a hýbte prstami-vibrujte a hovorte pritom ( je to veľmi účinné pri Splne mesiaca) vibrujem do éteru a priťahujem si do života napr: partnera, spriaznenú dušu danú bohom, hojnosť, zdravie, riešenia všetkých životných situácií. Potom pokračujte. Som magnetom na lásku, som magnetom na zdravie, som magnetom na riešenie tohto problému... A vy bytosti svetla vyššieho grádu buďte mi oporou, pomôžte mi vyrieši túto záležitosť vstúpte do môjho života a veďte ma s láskou, (alebo dajte mi znamenie). Aj ty luna buď mi nápomocná. Za Vašu pomoc, lásku, podporu a za to, že ste mi pomohli Vám všetkým ďakujem.
Toto keď budete robiť dva mesiace každý večer tak sa dostaví výsledok. Je však potrebné, aby to išlo a zo srdca s emóciou. Zapáľte si pritom sviečku a budete cítiť anjelov. Nie je nevyhnutne potrebné poznať anjelov po mene, ani nanebovzatých majstrov, oni vedia, ktorí majú prísť a keď ich menujete a ste neznalí iba si znižujete pomoc o ktorú žiadate.
Tieto informácie mám od jednej skvelej liečiteľky pani Renáty, ktorá pôsobí v televízií CETV a má reláciu Prechádzky ezoterickou záhradou. Určite to funguje a každý človek si takto môže pomôcť.
Niekedy sa zdá že tých životných skúšok a lekcií je nejako priveľa, človek vždy hľadá riešenie aj ked nie vždy možno vedome a žiada sa mi napísať jedna myšlienka ktorá ma napadla, ked som písal jednej priateľke: Láska je iba vtedy zhora požehnaná, keď nikomu neubližuje..... Vtedy sa zdalo, že je to odpoveď pre ňu, ale potom mi došlo že aj pre mňa a možno aj pre iných. Inými slovami povedané ....nerob inému to, čo nechceš, aby on robil tebe.
Tak teda vibrujte do éteru, používajte silu danú bohom a zhmotnite si vo svojom živote šťastie. Palo
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.