Joomlaboard-Forum  


Palo
Užívateľ

Senior Boarder
Príspevkov: 19
graph
Hodnotenie: 6  
kryštály a liečivé kamene - 20/11/2010 01:01 Táto téma možno mala byť prvá v poradí. Veľmi by som si prial, aby ste všetci čo máte večer trochu času napísali sem svoje skúsenosti a osvedčené postupy. Praktické výsledky. Vytvoríme tak jedinečnú databázu dobrých rád a ak okrem pocitu vzájomnosti pomôžeme aspoň jednému človeku tak Vaša snaha tak ako aj moja má svoj význam. Všetky tie dobré emócie a myšlienky ktoré pritom vytvoríte sa Vám rýchlo vrátia a zhmotnia a prinesiete si do života veľa radosti a samozrejme ďalšie dobré myšlienky a emócie a tak možno - vlastne určite prispejeme k kolobehu radostného a šťastného života pre nás všetkých.
Palo
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.
shagya
Užívateľ

Fresh Boarder
Príspevkov: 1
graphgraph
Hodnotenie: 0  
ako je to s darovaním kameňov? - 05/12/2010 16:39 Ahoj, ja skúsenosti nemám, no chcela by som skôr radu. Je vhodné darovať kameň niekomu komu chceme napríklad pomôcť? Keď viem trebárs, že niekde majú v domácnosti hádky a ja im chcem priniesť trocha pokoja do domu, môžem im darovať nejaký šutrík prípadne drobnôstku z kamienkov? Čo v prípade, že ja milujem modrú a podľa znamenia je mojím kameňom myslím tigrie oko, môžem i napriek tomu nosiť na sebe tyrkys alebo iný modrý kamienok?
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.
Palo
Užívateľ

Senior Boarder
Príspevkov: 19
graph
Hodnotenie: 6  
Re:ako je to s darovaním kameňov? - 08/12/2010 06:20 Ahoj Shagya, najlepší radca je Tvoja intuícia. Je fajn nájsť si kamienok podľa znamenia, tým určite nič nepokazíš. Človek však prechádza rôznymi životnými etapami, tam sa mení jeho záťaž na psychiku, jeho zdravie a neustále sa mení a formuje. Mnoho ľudí dnes pracuje na tom aby nastúpilo, alebo už vlastne nastúpili na cestu tkzv. duchovného rozvoja. Preto je ťažké jednoznačne odpovedať. Vždy keď sa chceš rozhodnúť a nie si si istá tak sa opýtaj svojho vnútra, alebo opýtaj sa svojho duchovného vedenia. Odpoveď určite príde možno formou myšlienky, alebo pocitu, že takto to je. Určite sa Ti stalo, že si videla v telke ako niekto tvrdil, že on nič nespreneveril, nikohoho nepodplácal, ale Ty jednoducho VIEŠ že pravda je iná.A tak je to aj keď si sa rozhodueješ v tejto oblasti. Keď vyberáš kameň, kupuješ knihu....Ako si vyberala manžela?
Tiež asi tak nejako.
Odpoveď znie znie nos ten kameň ktorý sa Ti páči. Očisti si ho, rozprávaj sa s ním, poďakuj mu a hlavne maj z toho radosť. V druhom kole pozbieraj nejaké informácie a zas Ťa to posunie ďalej. Aj v tomto fóre budem určite písať a odpovedať na takéto otázky.
Posolstvo Tyrkysa je: Na celom svete som kameňom šamanov, prinášam spoločné požehnanie vody a neba a odrážam krásu a štedrosť tohoto života. Ztelesňujem jednotu zeme a neba a v mojích žilách pulzuje prameň liečivej múdrosti. Použi ma keď chceš vyjadriť čo si myslíš, uzdraviť svoje srdce, oslobodiť svoju dušu a smerovať vpred bez strachu. Požiadaj o silu a vedenie, pretož ctihodní starší vypočujú Tvoje volanie a odpovedia Ti v rytme Tvojej bytosti. Ponor sa teda do ticha a dopraj si liečenie. Pakné však? porozmýšľaj nad tým prečo sa Ti páči tyrkys a čo z toho posolstva je pre Teba. Ahoj Palo
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.
firka
Užívateľ

Fresh Boarder
Príspevkov: 2
graphgraph
Hodnotenie: 0  
Re:ako je to s darovaním kameňov? - 12/12/2010 05:19 Súhlasím s tým, že výber kamienkov by mal byť ovplyvnený hlavne vnútorným pocitom. Poznám pani,ktorá cíti vibrácie kameňa a sama odporúča rozne druhy vziať do ruky a spoznať, či si budú rozumieť. Tvrdí, že sa jej stalo pri kúpe, ked chytila kameň, "tak si nesadli, až jej praskol v ruke". Samozrejme, nemá každý podobnú schopnosť, ale keď sítime na dotyk, že je k nám kameň studený a nemáme príjemné pocity, tak niečo nie je v poriadku. Ja mám len skúsenosť, že som po rokoch našla svoj starý ametyst, s ktorým som bola vždy stotožnená (aj podľa znamenia-som ryba). Mám problémy so spánkom a s morami. vzala som si ametyst pod vankúš na dve noci a boli poriadne divoké, priam až plné halucinácií a živých snov. Potom som si všimla, že je na kameni poriadna puklina. Poriadne som ho vyčistila a pokúsim sa to zopakovať. Ale pravdepodobne už doslúžil a kúpim si nový. V každom prípade, pokial nieje kamienok zbavený všetkých informácií, ktoré si zapametal, môže byť škodlivý. Preto len dôkledne vyčistiť a dobiť.
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.
firka
Užívateľ

Fresh Boarder
Príspevkov: 2
graphgraph
Hodnotenie: 0  
Re:ako je to s darovaním kameňov? - 12/12/2010 05:27 Chcem sa opýtať,či má niekto skúsenosť s krištáľovými pyramídami v domácnosti? je vôbec vhodná do spálne? Dočítala som sa, že pre pokoj a harmoniu v manželstve sa môže dať malá krištáľová pyramída pod posteľ. Má niekto skúsenosť s nabíjaním náramkov aj na krištáľových pyramídach, alebo je to možné len drúzach, ako to všetci poznáme...
  | | Správca zakázal anonymné príspevky.